Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

''Adnan Doğu’dan Son Çağrı''

''Adnan Doğu’dan Son Çağrı''

"Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, seçim öncesinde son çağrısını yaptı. 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu son çağrısını vatandaşlara yaptı. 

“Kıymetli Hemşerilerim” diyerek başladığı çağrıda Adnan Doğu, “Bilindiği üzere Pazar günü Mahalli İdareler seçimini gerçekleştireceğiz. Aylar öncesinden başladığımız seçim sürecinde kıymetli dava arkadaşlarım ile omuz omuza vererek güç birliği içerisine çalışmalar yürüttük. Nevşehir’in şuana kadar birikmiş ve kronikleşmiş sorunlarının çözmek adına hiç kimseyi ayırmadan, ayrıştırmadan, tüm siyasi partileri kucaklayarak, onlarla el ele, gönül gönüle kendimizi ifade etmeye çalıştık. 

Çok sakin ve efendi bir şekilde bu çalışmalarımızı sizlerin huzurunda bugüne kadar yürüttük. Ben inanıyorum ki, benim hemşerilerim bu seçimde şehrin öp öz evladı Adnan Doğu’yu destekleyeceklerdir. 

Ben Esnaf sözümü bir kez daha yeniliyorum. Duyurduğum projelerin tamamını zamanla hayata geçireceğiz. Bu konuda sözümüz söz. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin Nevşehir’e ayrı bir önem ve değer verdiğini bir kez daha belirtmek isterim. Tercih bizden yana olursa yatırımlar ve değişimlerle dolu bir dönem sizleri bekler.

Doğup büyüdüğüm ve ömrümü verdiğim bu güzide şehrimize hizmet etmek gerçekten bana onur ve gurur verecektir. Çünkü benim bu şehirden başka gidecek kapım yok. Ölene kadar bu şehirde, bu güzel insanlar ile ömrümü geçireceğim. O yüzden de ömrüm boyu sizlerin yüz yüze bakacağım. Ben bu şehre ihanet edemem. Bu şehir hizmetlerin en güzeline layıktır.

Bu sevile ile 31 Mart günü tüm Nevşehir halkının oylarına talibim. Şimdiden teşekkür ediyorum.” dedi."

Adnan Doğu Bülten 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *