Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Doğu, Çamcı ve Durmaz’dan Başkan Ömer Eren’e nezaket ziyaretleri

Doğu, Çamcı ve Durmaz’dan Başkan Ömer Eren’e nezaket ziyaretleri

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler ve Yerel seçimleri için siyasi partilerin çalışmaları aralıksız devam ediyor. 

Nevşehir merkez MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, merkeze bağlı Uçhisar MHP Belediye Başkan Adayı Abdullah Çamcı ve Göreme Ak Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Durmaz, Göreme Belediye Başkanı ve MHP Başkan Adayı Ömer Eren’i MHP Göreme seçim koordinasyon merkezinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 

Siyasi propaganda çalışmaları yanında karşılıklı ziyaretler de sürüyor. Nevşehir MHP Merkez Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, Uçhisar Mhp Belediye Başkan Adayı Abdullah Çamcı ve Göreme Ak Parti başkan adayı Mustafa Durmaz, MHP Göreme Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ömer Eren’i seçim koordinasyon merkezinde ziyaret ederek sohbet ettiler ve seçim çalışmalarını değerlendirerek birbirlerine başarılar dilediler. 

Milliyetçi Hareket Partisi Göreme seçim ofisinde yapılan ziyaretler de gündem seçim çalışmaları oldu. Seçim çalışmaları konusunda Başkan Adayları birbirlerine bilgi verirken Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren birlik ve beraberlik mesajları vererek Başkan adayları Doğu, Çamcı ve Durmaz’a nezaketleri nedeniyle 31 Mart seçimlerinde başarılar diledi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *