Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Gazze Yardımı Kızılay’a Emanet!

Gazze Yardımı Kızılay’a Emanet!

Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesinde Gazze için öğrenci, idareci ve velilerden toplanan yardım Kızılay a emanet edildi.

Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi tarafından düzenlenen seminerde Türk Kızılay Nevşehir Başkanı Ercan CİVELEK tarafından yapılan sunumda Kızılay’ın tarihinden yola çıkarak günümüze kadar gelen süreci anlatıldı. Nevşehir Kızılay İl başkanlığının faaliyetleri ve gönüllülük ile ilgili bilgiler verildi. Nevşehir il merkezi ile 2023 yılında başta deprem bölgesi olmak üzere ülke genelinde yaptıkları hizmetler olan projeler ,ayni ve nakdi yardımlar ,afet faaliyetleri, NEVÜ Kızılay Butik ve KYK Yurtlarında kalan öğrencilere yapılan nakdi eğitim yardımları ve 2024 yılı hedefleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Sunumu gerçekleştiren Nevşehir Kızılay Başkanı Ercan CİVELEK öğrencilere Kızılay’ın anlatılmasının önemli olduğunu ,Kızılay’ın gönüllülük esasıyla çalıştığını vurgulayarak lise öğrencilerini Türk Kızılay’ın faaliyetlerine katılmaya ve Kızılaycılık ruhunu anlamak adına gönüllü olmaya davet etti.

Toplu resim çekimi ile program sona erdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *