Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Kadınlar Ürgüp’te Selma Geçer Konserinde 8 Mart’ı Kutladı

Kadınlar Ürgüp’te Selma Geçer Konserinde 8 Mart’ı Kutladı…

Kadınlar Ürgüp’te Selma Geçer Konserinde 8 Mart’ı Kutladı

Ürgüp Belediyesi tarafından 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla düzenlenen program yoğun ilgi gördü.

Programın açılış konuşmasını yapan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Başta Şehit ve Gazi anne ve eşleri olmak üzere, siz değerli kadınların bu özel gününü kutluyorum. Nice güzel günlerde birlikte ve beraber olabilmek ümidiyle saygılarımı, sevgilerimi ve hürmetlerimi sunuyorum.” Dedi.

TRT Halk Müziği sanatçısı Selma Geçer, birbirinden güzel eserlerinden oluşan repertuarıyla salonu dolduran kadınların beğenisini kazandı.

Konsere gelen yüzlerce kadın şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Kimi zaman hüzünlü kimi zaman hareketli şarkıları seslendiren Selma Geçer kadınları hem eğlendirdi hem de duygusal anlar yaşattı.

Konserinde Ürgüp Türkülerine de bol bol yer veren Selma Geçer, samimi bir ortamda kadınlarla iç içe keyifli dakikalar yaşattı.

Düzenlenen programda Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün eşi Melahat Aktürk tarafından çekilen kur’a ile 55 adet çeşitli hediye de sahiplerini buldu.

Programa İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Buket Ergün, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Bilgiç ve yönetimi, Kadın Daire Müdürleri, Kadın Derneklerinin Temsilcileri, Ürgüplü ve Ürgüp’te yaşayan kadınlar katıldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *