Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Mhp Nevşehir İl Başkanı Kaya Ve Yönetim Kurulundan Rektör Aktekin’e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İl Başkanlığına yeniden seçilen İlhan Kaya ve İl Yönetim Kurulu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret etti.Ziyarette Rektör P…

Mhp Nevşehir İl Başkanı Kaya Ve Yönetim Kurulundan Rektör Aktekin’e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İl Başkanlığına yeniden seçilen İlhan Kaya ve İl Yönetim Kurulu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’e başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulunan Başkan Kaya ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, üniversitenin Nevşehir'e ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif yönden katkısının büyük bir önem taşıdığı hususlarını dile getirdiler. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yeniden MHP İl Başkanlığı görevine seçilen İlhan Kaya ve yönetimini tebrik eden Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi. Üniversite-Şehir işbirliğinin önemi hususundaki görüşlerini kendilerine aktaran Rektör Aktekin, tüm kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra, şehirdeki tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler ile istişareler halinde çalışmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *