Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Milletvekili Çalışkan Asansör Probleminin Yaşandığı İddia Edilen Yurtta İncelemelerde Bulundu

Milletvekili Çalışkan Asansör Probleminin Yaşandığı İddia Edilen Yurtta İncelemelerde Bulundu

Milletvekili Çalışkan asansör probleminin yaşandığı iddia edilen Ayşe Hümaşah Sultan Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek yurt yöneticileri ve öğrencileriyle istişarede bulundu. 

Çalışkan,"Dün asansörde problem yaşanıldığı iddia edilen Ayşe Hümaşah Sultan Öğrenci Yurdumuzu ziyaret ederek yurt yöneticilerimizle ve öğrencilerimizle istişarede bulundum.

Bizzat yerinde ettiğim müşahedeye ve yurt yöneticilerimizden aldığım bilgiye göre asansörlerimizin 'zamanında', düzenli bir şekilde teknik bakımları yapılıyor ve mavi etiketi de 14/07/2024'e kadar geçerli. 

Bahse konu edildiği gibi herhangi bir asansör düşmesi de söz konusu değil. Bu ve bunun gibi, oluşabilecek her türlü durum için yöneticilerimiz tedbirlerini ve önlemlerini almış durumdalar. Önceliğimiz öğrenci kardeşlerimizin güvenliği, sağlığı ve konforu.

Türkiye'mizin tamamında 81 il, 260 ilçede 830 yurdumuzda toplam 955 bin yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük yurt hizmetini gençlerimizin hizmetinde.

Gerek konfor gerekse aynı anda güvenlik için her zaman gece gündüz çalışan Gençlik ve Spor Bakanlığımız şehrimizdeki yurtlarımızda da özveri ile çalışmalarına devam ediyor." İfadelerine yer verdi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *