Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NESİAD Kadın Kurulu Komitesi, Kadınlar Gününü Kutladı

NESİAD Kadın Kurulu Komitesi, Kadınlar Gününü Kutladı

NESİAD Kadınlar Kurulu Başkanı Hatice SAYGI, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kadın Kurulu Üyeleri ile birlikte Kapadokya Hill Otel’de kahvaltıda buluştular.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertaş kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak sözlerine şu şekilde devam etti ‘Biliyoruz ki, kadın toplumun en etkili, yönlendirici, birleştirici, çözümleyici ve koruyucu unsurudur. Kadının ilerlemesi sosyal yaşamın bir şartı olmalıdır. Gelişmiş bir toplum için, kadınların güçlendirilmesi, etkinlik alanlarının genişletilmesi, her alanda eşit fırsat ve olanaklardan faydalanabiliyor olması büyük önem taşımaktadır. NESİAD olarak bizler derneğimizde her zaman kadınların bilgi ve birikimden faydalanmak adına yönetimimizde aktif rol oynamaları için çabaladık. Hem derneğimizde hem de çalışma hayatında kadınların üstün başarısını görüyor, kendilerini takdir ediyoruz.’ 

Kadınlar Kurulu Başkanı Hatice SAYGI konuyla ilgi ‘ Kadınlar olarak iş hayatının ekonomi, sanayi, turizm, sağlık, eğitim ve daha birçok alanında kadının gücünü en iyi şekilde ortaya çıkartacak çalışmalar yürütüyoruz. Kadınların çalışma hayatında daha fazla yer alması, ayrımcılığın ortadan kaldırılması hedefimiz olmalı. İş dünyasında kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kadınlara cesaret vererek örnek olacağımızı düşünüyorum. Bu organizasyon için ev sahibimize, Başkanımıza ve katılan kadın üyelerimize teşekkür ederiz’ diyerek sözlerine son verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *