Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran Oyunu Kullandı

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, milli iradenin sandığa yansıması için tüm vatandaşları oylarını kullanmaya davet etti. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve eşi Nejla Savran, Cumhurbaşkanlığı 2.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran Oyunu Kullandı

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, milli iradenin sandığa yansıması için tüm vatandaşları oylarını kullanmaya davet etti.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve eşi Nejla Savran, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için oylarını sabah erken saatlerde kullandı. Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan Şehit Semih Turgut Ortaokulunda 1186 nolu sandıkta oy kullanan Savran, oy kullanma işleminin ardından sandıkları gezdi.

Aileleri ile birlikte oy kullanmaya gelen vatandaşlarla sohbet eden Savran, daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu. Savran, “Demokrasinin gereği olan seçimler demokrasinin bayramı. Vatandaşlarımızı bir kez daha sandığa davet ediyoruz ve gelip milli iradeyi sandığa yansıtmalarını istirham ediyoruz. Bu seçimlerin milletimiz ve memleketimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *