Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Dörtkol’dan Rektör Aktekin’e Ziyaret

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret eden Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Rektör Aktekin’e görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, eczacılar Odası olarak; eczanelerin hasta sağlı?…

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Dörtkol’dan Rektör Aktekin’e Ziyaret

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret eden Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Rektör Aktekin’e görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, eczacılar Odası olarak; eczanelerin hasta sağlığına verdiği hizmetin niteliğini ve yelpazesini artırmak için çalıştıklarını belirterek, eczacıların mesleki gelişimini süreklileştirecek bir proje olan “Akılcı Eczane projesi” ve yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol’a teşekkür eden Rektör Aktekin, pandemi ile birlikte sağlık çalışanları kadar sağlık sektörünün gereksinimleri arasında yer alan ilaç ve tıbbi malzeme temininde eczacıların da önemli bir görev üstlendiği belirterek tüm sağlık çalışanlarına ve bu sektörde emeği bulunanlara bir kez daha minnettar olduklarını belirtti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *