Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Nevşehir SMMMO'dan Başkan Salaş’a “Muhasebeciler Günü” Ziyareti

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Şerafettin Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, “1 Mart Muhasebeciler Günü” dolayısıyla Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'a makamında nezaket ziyaretinde bulu…

Nevşehir SMMMO'dan Başkan Salaş’a “Muhasebeciler Günü” Ziyareti

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Şerafettin Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, “1 Mart Muhasebeciler Günü” dolayısıyla Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Şerafettin Arslan beraberinde yönetim kurulu üyeleri Murat Çöloğlu ve Özcan Gömeç, “1 Mart Muhasebeciler Günü” dolayısıyla Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Nevşehir SMMM Odası Başkanı Şerafettin Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretleri sırasında yaptıkları açıklamalarda, muhasebecilik ve mali müşavirlik mesleğinin genel durumu hakkında çeşitli bilgiler verdi.

 

Oda Başkanı Şerafettin Arslan ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Borsa Başkanı İbrahim Salaş ise konuşmasında, yasaları ve mevzuatları yakından takip eden serbest muhasebeci ve mali müşavirlerin, ticaret, sanayi ve hizmet sektörünün en önemli yardımcıları ve çözüm ortakları olduğunu ifade etti.

 

Başkan Salaş, mesleğin önemi ve genel durumu hakkında sohbet ettiği Nevşehir SMMM Odası Başkanı Şerafettin Arslan ve yönetim kurulu üyelerinin nezdinde, tüm meslek mensuplarının “1 Mart Muhasebeciler Günü”nü kutladı.

 

Ziyaret çiçek takdimi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *