Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NEVÜ Bisiklet Kulübü “Cumhuriyeti’n 100. Yılı'' İçin Pedal Çevirdi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Bisiklet Kulübü, Cumhuriyet’in 100. Yılı dolayısıyla “29 Ekim Cumhuriyet Turu” düzenledi. NEVÜ Hacıbektaş Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Bisiklet Kulübü Akademik Danışmanı Öğr. Gör.

NEVÜ Bisiklet Kulübü “Cumhuriyeti’n 100. Yılı'' İçin Pedal Çevirdi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Bisiklet Kulübü, Cumhuriyet’in 100. Yılı dolayısıyla “29 Ekim Cumhuriyet Turu” düzenledi.

NEVÜ Hacıbektaş Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Bisiklet Kulübü Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Eyüp Gürcan ile Bisiklet Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çiftçi rehberliğinde düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Turu”na, üniversitenin akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı. NEVÜ merkez kampüste bir araya gelen ve bisikletlerini Türk Bayrakları ile süsleyen katılımcılar, Cumhuriyet’in 100. yılı için Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar Beldesi’ne kadar pedal çevirdi.

Tarihi Uçhisar Kalesi girişinde mola veren bisikletçiler, burada günün anlam ve önemine binaen okudukları Cumhuriyet Marşı ile Cumhuriyet’in 100. yılını kutladı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *