Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NEVÜ Öğretim Üyesine “Genç Araştırmacı” Ödülü

NEVÜ Öğretim Üyesine “Genç Araştırmacı” Ödülü

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gülhan Küçük Öztürk, “Genç Araştırmacı” ödülüne layık görüldü.

“7. Uluslararası 11. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresi” Lokman Hekim Üniversitesi ev sahipliğinde ve Psikiyatri Hemşireliği Derneği iş birliği ile The Ankara Otel’de yapıldı. Türkiye, Portekiz, Amerika, Belçika, Danimarka, İrlanda, Avustralya ve KKTC olmak üzere 7 ülkeden 406 katılımcı, 61 ulusal ve uluslararası konuşmacıyla birlikte dört konferans ve 15 panelin gerçekleştirildiği kongrede, temalar doğrultusunda bilimsel araştırma açısından 341’i sözlü bildiri ve 51’e poster olmak üzere toplam 492 bildiri sunuldu. 

Kongredeki “Genç Araştırmacılar Ödülüne” 9 SCI-Exp, 13 uluslararası, 5 TR dizin yayın ve 25 bildiri ile başvuru yapan NEVÜ Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gülhan Küçük Öztürk, “Genç Araştırmacı” ödülüne layık görüldü.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *