Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NEVÜ SHMYO Öğrencilerine Yönelik "Hak ve Sorumluluklar Hakkında Eğitim" İle "Oryantasyon" Programı Gerçekleştirildi

NEVÜ SHMYO Öğrencilerine Yönelik

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) tarafından 1. sınıf öğrencilerine "Hak ve Sorumluluklar Hakkında Eğitim" ile "Oryantasyon" programı düzenlendi.

SHMYO Konferans Salonu’nda düzenlenen programda Yönetim ve Organizasyon Bölümü Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı Öğr. Gör. Dr. Ömer Akçayır tarafından Yaşlı Bakım, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Tanıtım ile Pazarlama ve Çocuk Gelişimi Programına yeni başlayan öğrencilere yönelik "YÖK Öğrenci Disiplin Yönetmeliği Çerçevesinde Öğrencilerin Hak ve Yükümlülükleri" başlıklı eğitim verildi. Akçayır eğitim kapsamında yönetmeliğin konusu, kapsamı ve içeriği hakkında örnek olaylar üzerinden açıklayıcı bilgiler paylaştı.

Eğitim sonunda ayrıca “2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Uyum Programı” kapsamında danışman akademisyenler tarafından öğrencilerin sosyal bir ortamda tanışıp kaynaşma fırsatını yakalayarak, üniversite yaşamlarına çok daha hızlı uyum sağlamalarının amaçlandığı oryantasyon programı düzendi

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *