Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NTSO'da 2022 Yılı Son Meclis Toplantısı Yapıldı

NTSO'da 2022 Yılı Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2022 yılının son olağan toplantısı, NTSO Meclis Salonu'nda düzenlendi.

Toplantıya NTSO Meclis Başkanı Mehmet Ali Öbekli, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, KOSGEB İl Müdürü Ali Usta, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan NTSO Meclis Başkanı Mehmet Ali Öbekli, “2022 yılında Meclisimiz, şehrimize ve ülkemize yararlı çalışmalara imza attı. Bu nedenle Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Parmaksız’a, değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz’e ve siz kıymetli Meclis Üyelerimiz’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2023 yılında yine birlik ve beraberlik içinde, önemli faaliyetler gerçekleştireceğiz. Yeni yıl, yeni umutlarla gelir. 2023’ün size, sevdiklerinize, şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur getirmesini diliyorum.

2023 yılının yeni düzenlemelerle ekonomimizin rahatlayacağı, işlerimizin artacağı, birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz yeni bir yıl olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

KOSGEB İl Müdürü Ali Usta’nın meclis üyelerine yaptığı KOSGEB Destekleri sunumunun ardından, olağan gündem maddeleri görüşülüp karara bağlandı. Ayrıca NTSO 2023 Yılı Bütçesi kabul edildi.

NTSO Meclis Başkanı Mehmet Ali Öbekli, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından ekonomik değerlendirmeler hakkında dilek ve temennileri alarak toplantıya son verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *