Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Özçelik, '''Biz yaptık yine biz yaparız”

Özçelik, '''Biz yaptık yine biz yaparız”

Belediye başkanlığı görevi süresince Nar halkının hayatına dokunan hizmetleriyle sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen AK Parti Nar Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Süleyman Özçelik,  31 Mart Yerel seçimleri öncesinde hemşerilerinden çok güzel geri dönüşler aldığını ifade ederek "Gerçek belediyecilik için, Hazırız ve Kararlıyız" mesajı verdi. 

Özçelik, ''Biz yaptık yine biz yaparız”

Nar kasabası halkının hayatına dokunan projeleriyle dikkat çeken AK Parti Nar Belediye Başkanı ve Adayı Süleyman Özçelik yaptığı açıklamasında; "Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi, Kasaba Meydanında bulunan yıllarca atıl ve bakımsız bırakılan, Mülkiyeti Milli Emlağa Ait olan ve yeniden Nar Belediyesine tahsisi yapılan Binamızın Bakım, Onarım, Tamirat ve Tadilatı Nar Belediyesi tarafından yapılarak Halk günü toplantı salonu, bayanlar için taş boyama kurslarımız, çocuklarımıza okuma etkinlikleri ve çok amaçlı Millet Kütüphanesi olarak halkımıza hizmet veren ve 81 Belde Belediyeleri arasında ödül alan üç Belediye arasında olmanın gururunu Yaşatan Millet Kütüphanemiz halkımızın hizmetine açıldı. İnşa edilen bir kütüphane, yaratılan bir hayat demektir." dedi.

Özçelik, 'Hazırız ve Kararlıyız'

Hayata geçirdiği projeler ve sosyal, kültürel faaliyetler ile Hizmet Belediyeciliği kavramına yeni bir boyut kazandırdıklarını söyleyen Belediye Başkanı Süleyman Özçelik “Hizmet Belediyeciliğinde yeni bir basamağı aştık. ‘Tevazu, Samimiyet ve Gayret’ düşüncesiyle çıktığımız milletimize hizmet yolculuğumuzu daha kalıcı ve güzel bir seviyeye ulaştırdık. Gerçek belediyecilik parolasıyla durmak yok yola devam...” diye konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *