Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Pınarbaşı ''Nice Yüzyıllara Cumhuriyet

Pınarbaşı ''Nice Yüzyıllara Cumhuriyet

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) Başkanı Mehmet Pınarbaşı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 100’ üncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında Pınarbaşı; "Kurtuluş Savaşı, ulusumuzun var olma savaşı, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin simgesidir. Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Şüphesiz ki bu sorumlulukta esnaf ve sanatkârımızın da payı azımsanamayacak kadar büyüktür. Her 29 Ekim’de yenilenen azim, kararlılık ve enerjimizle; şan ve şeref destanlarıyla dolu tarihimizden aldığımız azim, cesaret ve vakarla Cumhuriyetimizin 100’ üncü yılına birlikte ulaşmanın engin gururunu yüreklerimizde hissediyoruz.

Cumhuriyetimizin 100’ üncü yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor; tüm esnaf ve sanatkârlarımızın ve halkımızın Cumhuriyet Bayramını ve Cumhuriyetimizin 100’ üncü yaşını kutluyorum." açıklamasında bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *