Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Geleneksel '3. Babafest Festivali '18 Haziran Pazar Günü Yapılacak

Nevşehir Belediyesi tarafından “Babalar Günü” dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen “BabaFest Festivali” 18 Haziran Pazar günü yapılacak.

Geleneksel '3. Babafest Festivali '18 Haziran Pazar Günü Yapılacak

Nevşehir Belediyesi tarafından “Babalar Günü” dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen “BabaFest Festivali” 18 Haziran Pazar günü yapılacak. Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önünde bulunan etkinlik alanında düzenlenecek olan festivalde babalar çocukları ile birlikte etkinliklere ve yarışmalara katılarak, doyasıyla eğlenecek.

Her yıl Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü dolayısıyla Nevşehir Belediyesi tarafından bir festival düzenlenecek.

“BabaFest” adıyla bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan festival 18 Haziran Pazar günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi bahçesinde yapılacak.

Saat 16.00’da başlayacak olan festivalde babalar ve çocukları gerçekleştirilecek çeşitli etkinliklere ve yarışmalara katılarak doyasıya eğlenecek. Etkinlik sırasında Nevşehir Belediyesi tarafından çocuklara ve babalarına sürpriz hediyeler dağıtılarak ailelere çeşitli ikramlarda bulunulacak.

Festival kapsamında düzenlenecek yarışmaya çocukları ile birlikte katılacak olan babalara madalya ve ödüller verilecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *