Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NESİAD,Nevşehir Milletvekillerine Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD), Başkan Mustafa ERTAŞ, Başkan Yardımcısı Mehmet KAHRAMAN ve Genel Sekreter Samet KAFALI'nın katılımı ile yeni seçilen Nevşehir Milletvekilleri Prof. Dr. Filiz KILIÇ, Sn. Süleyman ÖZGÜN ve Sn.

NESİAD,Nevşehir Milletvekillerine Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD), Başkan Mustafa ERTAŞ, Başkan Yardımcısı Mehmet KAHRAMAN ve Genel Sekreter Samet KAFALI'nın katılımı ile yeni seçilen Nevşehir Milletvekilleri Prof. Dr. Filiz KILIÇ, Sn.Süleyman ÖZGÜN ve Sn.Emre ÇALIŞKAN’ ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  

NESİAD Başkanı Mustafa ERTAŞ, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Nevşehir'in gelişimi ve ekonomik büyümesi için milletvekillerine önemli sorumluluklar düştüğünü belirtti. NESİAD olarak iş dünyasının ihtiyaçlarını aktaracaklarını ve iş birliği içinde projeler geliştireceklerini vurguladı.

Milletvekilleri, NESİAD üyelerine ve yönetimine ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ederek, Nevşehir'in kalkınması ve iş dünyasının güçlenmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. 

Milletvekillerin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, NESİAD'a bu nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Yeni görevinde Nevşehir ve Türkiye'nin yararına çalışacaklarının altını çizdiler.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *