Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Korkmaz'ın, Mevlid Kandili Mesajı

Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz Hz. Muhammed Mustafa'nın doğum yıldönümü olan Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.Başkan Korkmaz mesajında, İslamiyetin dünyaya duyurulması ve insanlığa tebliğ edilme…

Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Korkmaz'ın, Mevlid Kandili Mesajı

Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz Hz. Muhammed Mustafa'nın doğum yıldönümü olan Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Korkmaz mesajında, İslamiyetin dünyaya duyurulması ve insanlığa tebliğ edilmesini sağlayan peygamberimizin doğum yıldönümü nedeniyle İslam alemince kutlanan Mevlid Kandili'nin insanlığa barış ve huzur getirmesini diledi. Başkan Korkmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi:"Hazreti Peygamberimiz, biz Müslümanlar ve bütün insanlık için her bakımdan mükemmel bir örnek hayat sürmüş; ahlâkı, sevgiyi, şefkat ve merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamında en somut şekilde insanlığa aktarmıştır. İnsanlığın çok büyük buhranlar yaşadığı bir dönemde akıllara, kalplere, ruhlara hitap ederek, bütün dünyaya huzurun, barışın, kardeşliğin ve güzel ahlakın egemen olacağı manevi bir ortamı tebliğ etmiştir. Bütün insanlığın kurtuluşunun müjdecisi olan Sevgili Peygamberimizi bir kez daha anlama ve anma vesilesi olarak büyük bir önem ve anlam taşıyan mübarek kandil dolayısıyla, başta Ürgüplü hemşerilerim, çiftçilerim olmak üzere bütün İslam aleminin kandilini tebrik ediyor, Yüce Allah'tan, ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için mutlu, huzurlu, hoşgörü ve barışın hâkim olduğu günler nasip etmesini diliyorum. Bu gecenin getireceği manevi iklimden pay alarak dualarınızın kabulünü Yüce Allah’tan niyaz ederim." dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *