Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Cumhur İttifakı İl Başkanlarından Sandığa Davet

14 Mayıs seçimlerini büyük bir katılımla coşku içerisinde milletimizin iradesini sandığa yansıtmasıyla tüm dünyaya örnek olacak şekilde demokratik olgunlukla tamamladık. Ülke olarak 85 milyon vatandaşımızla önemli bir seçimi gerçekleştirdik.

Cumhur İttifakı İl Başkanlarından Sandığa Davet

14 Mayıs seçimlerini büyük bir katılımla coşku içerisinde milletimizin iradesini sandığa yansıtmasıyla tüm dünyaya örnek olacak şekilde demokratik olgunlukla tamamladık.

Ülke olarak 85 milyon vatandaşımızla önemli bir seçimi gerçekleştirdik. Milletimiz, 14 Mayıs’ta Meclis çoğunluğunu 323 milletvekiliyle Cumhur İttifakı’na vererek aslında iradesini beyan etti. Cumhurbaşkanlığında da %49,5 oy oranıyla 27 milyonu aşkın vatandaşımız Cumhur İttifakımızın Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teveccüh gösterdi. Nevşehir’imizde Cumhur İttifakı olarak 3 milletvekilliğini kazandıran, Cumhurbaşkanlığında %62,88 oy oranı ile destek sağlayan değerli Hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah 28 Mayıs’ı da aziz milletimizin irade ve desteğiyle, rekor bir oy alarak tamamlayacağız.

Bu ülkede Recep Tayyip Erdoğan girdiği her seçimin açık ara tartışmasız galibidir. 2,5 milyon oy farkıyla sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhur İttifakımız birinci oldu. Yine bu seçimlerde algılar değil, hakikat kazanmıştır. Seçimde anket partileri değil, hizmet ve eser siyaseti kazanmıştır. Milletin kalbinde ve gönlünde olanlar her zaman milletiyle hareket edenler bu dava uğruna mücadele edenler kazanmıştır.

Şimdi 2. Turda Pazar günü yeniden sandığa gideceğiz. Sizleri 28 Mayıs'ta iradenize bir kez daha sahip çıkmaya davet ediyoruz. Bu seçim sadece 783.000 kilometre kare coğrafyadan ibaret olan Türkiye'nin seçimi değil, bu seçim Orta Asya’dan Balkanlara, Kırım’dan Kuzey Afrika’ya, Myanmar’dan Filistin’e kadar gönül coğrafyamızın tamamı için ehemmiyet arz eden bir seçimdir. Bizim milletimiz, feraset sahibidir. Bu yüzden; 'Kendisine efendi değil, hizmetkâr olanlara, hadim olanlara' destek vermiştir. Bizim milletimiz, adildir. 'Depremzedelere verdiği en ufak bir yardımı dahi, seçimi kazanamayınca dillerine dolayanlara değil, millete hizmeti kutsal bir vazife bilenlere' destek vermiştir. Milletimiz, gerçekçidir, 'Hayale değil, hakikate; lafa değil, icraata; sözünü tutmayanlara değil, iş yapanlara' destek olmuştur. Bizim milletimiz istikrar ve güvenin yanında olmuştur. Milletimiz, kabiliyetsizliği, beceriksizliği asla affetmez, işinin hakkını verenleri başının üstünde taşır, destekler. 14 Mayıs'ta da böyle olmuştur. 28 Mayıs'ta da inşallah böyle olacaktır. 

Bölgesinde ve dünyada giderek büyüyen bir güç haline gelen Türkiye'yi yaptığımız yatırımlarla her alanda nasıl zirveye taşıdıysak, bugünkü sıkıntıları çözerek, daha da ileriye yine biz götüreceğiz. İnşallah, ülkemizin siyasi ve ekonomik olarak küresel yönetim sisteminin tepesindeki hak ettiği yeri almasını da yine sizlerden alacağımız güçlü destekle sağlayacağız. Bunun için sizlerden 28 Mayıs günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a yeniden ve daha güçlü bir destek bekliyoruz. Milli irade düşmanlarının kabusu olacak bir katılım ve sonuçla Türkiye Yüzyılı'nda buluşmak üzere hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyoruz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *