Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

MHP, Nevşehir’de 3 İlçe 9 Belde Başarısı ile Seçimin Galibi Oldu!

MHP, 31 Mart Yerel seçimlerinde büyük bir başarı elde etti. İl genelinde, 3 ilçe ve 9 belde başarısıyla zaferle çıkan MHP teşkilatı dikkat çekti.

MHP, Nevşehir’de 3 İlçe 9 Belde Başarısı ile Seçimin Galibi Oldu!

MHP, 31 Mart Yerel seçimlerinde büyük bir başarı elde etti. İl genelinde, 3 ilçe ve 9 belde başarısıyla zaferle çıkan MHP teşkilatı dikkat çekti. Acıgöl, Avanos ve Gülşehir ilçelerinde elde ettiği başarıyla; Çat, Çalış, Göre, Göreme, Kavak, Kaymaklı, Sulusaray, Tatlarin ve Uçhisar belde­lerinde de önemli bir destek gören MHP seçim zaferini pekiştirdi. 

MHP Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Nevşehir İl Başkanı Ali Akkoç, MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Adnan Doğu ve Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Musa Sevik'in gayretli ve kararlı çabaları sayesinde elde edilen başarı, partinin birlik ve uyum içindeki çalışmalarının bir yansıması oldu. 

MHP Nevşehir Milletvekili Filiz Kılıç, "Teşekkürler Hep Birlikte Kazandık Nevşehir başlığıyla yaptığı açıklamada, "Seçim sonuçlarının Nevşehir'imize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in ve partimizin ilke ve hedefleri doğrultusunda yürütmüş olduğumuz seçim çalışmalarında bizlere göstermiş oldukları teveccühten dolayı kıymetli hemşehrilerimize,seçim sürecini birlik ve beraberlik içerisinde yürüttüğümüz MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayımız Adnan Doğu'ya, MHP Nevşehir İl Başkanımız Ali Akkoç'a, İl Yönetimimize, İlçe Başkanlarımıza ve Belde Başkanlarımıza, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanımız Musa Şevik ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlarımıza, KAÇEP Başkanımız Neşe Esen ve yönetimine, vefakar ve cefakar kadınlarımıza, Başkan Adaylarımıza, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımıza, Meclis Üyesi Adaylarımıza, teşkilatımızın her bir kademesinde görev yapan Ülküdaşlarıma, şehrimizin kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine, emniyet güçlerimize, STK'larımızın değerli yönetici ve temsilcilerine, basınımızın çok değerli mensuplarına, avukatlarımıza, sandık görevlilerimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, sahada birlikte yol yürüdüğümüz genç kardeşlerimize velhasıl tüm Nevşehirli hemşehrilerime bize güvendikleri için en içten teşekkürlerimi iletiyorum.

7 ilçemizden 3'ünü kazanarak MHP'yi iş başına getiren

Acıgöl, Avanos ve Gülşehir Belediye Başkanlarımıza, 15 beldemizden 9'unda MHP'yi iş başına getiren Çat, Çalış, Göre, Göreme, Kavak, Kaymaklı, Sulusaray, Tatlarin ve Uçhisar Belde Belediye Başkanlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Genel Başkanımızın liderliğinde bizler bugüne kadar olduğu gibi bugün ve daha sonrasında da kutlu davamızın hizmetkarı olarak ülkemiz, ülkümüz ve sevdamız Nevşehir için mücadeleye devam edeceğiz.

MHP Belediyelerinin "Üretken Belediyecilik" anlayışıyla kimseyi

ayırmadan ayrıştırmadan canla başla halkımızın hizmetinde olacağız.

Nevşehir'imiz ve değerli hemşehrilerimiz kalbimizdedir, dualarımızdadır.

Saygılarımla..." İfadelerine yer verdi. 

Video Klip İçin Tıklayınız 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *